Location : Home > 9 > 97-3100A12S-3P-621
97-3100A12S-3P-621
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3108E32-A10PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 54 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
CA3100E32-15S Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
MS3110E14-18SY Connectors, Interconnects Circular Connectors 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
10-214920-22S Connectors, Interconnects Circular Connectors 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Silver
JT07RE22-35S-SR Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 100C 100#22D SKT RECP
2M805-003-01ZNU12-201PA Connectors, Interconnects Circular Connectors M805 6C 4#23 2#12 PIN RECP OM
54122-108061000LF Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN STACKER 6POS 0.100" T/H
KJB6T13W35AN Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 22 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
MS27656T23B21SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
SDS224-PRW1-M15-SN13-2 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
0526100571 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 5 Position Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount