Location : Home > 9 > 966208-2000-AR-PR
966208-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
966208-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
966208-2000-AR-PR CONN SOCKET LO-PRO 8POS GOLD SMD 297850 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
966208-2000-AR-PR CONN SOCKET LO-PRO 8POS GOLD SMD 157820 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2-1546111-1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 21 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
2-1546111-1 IC 56250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-1546111-1 TE Connectivity AMP Connectors 157590 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
2-1546111-1 TE Connectivity AMP Connectors 298190 2016+ TERM BLOCK HDR 21POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
2-284046-0 TE Connectivity AMP Connectors 157720 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
2-284046-0 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-284046-0 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-284046-0 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 20POS 5MM GRN TPC Global Service Co.Ltd.