Location : Home > 9 > 963130-2000-AR-PR
963130-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
963130-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
963130-2000-AR-PR CONN SOCKET SGL 30POS GOLD SMD 287790 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963130-2000-AR-PR CONN SOCKET SGL 30POS GOLD SMD 147890 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
OSTYK51015330 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.374" (9.50mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK51015330 IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK51015330 NEW 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3206539 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Gray 14-20 AWG
3206539 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3206539 Phoenix Contact 147230 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Unitronix Electronics Limited
3206539 Phoenix Contact 288490 2016+ TERM BLOCK FEED THRU 6.2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
326-83-141-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
812-22-036-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 36 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-036-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-036-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-036-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS SNGL .390 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-036-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 36POS SNGL .390 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
814-22-064-30-009101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-064-30-009101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-064-30-009101 IC 59730 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
814-22-064-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157140 2016+ CONN SPRING 64POS DUAL .430 SMD Unitronix Electronics Limited
814-22-064-30-009101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278930 2016+ CONN SPRING 64POS DUAL .430 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0530480210 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Through Hole, Right Angle Tin
325013-25-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325013-25-0 IC 59440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0877591050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
1980840000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1980840000 Weidmuller 157240 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Unitronix Electronics Limited
1980840000 Weidmuller 299050 2016+ TERM BLOCK PLUG 20POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1858837 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.300" (7.62mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1858837 Phoenix Contact 157740 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1858837 Phoenix Contact 297970 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-292141-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
2-292141-2 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-292141-2 Electronics 26649 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-292141-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
2-1445100-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
2-1445100-8 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-1445100-8 Electronics 26739 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
794632-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold
794632-8 39594 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
794632-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
794632-8 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 3MM 8POS DUAL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
6-353908-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Blue 0.059" (1.50mm)