Location : Home > 9 > 963120-2000-AR-PR
963120-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
963120-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
963120-2000-AR-PR ROSH 7855 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
963120-2000-AR-PR CONN SOCKET SGL 20POS GOLD SMD 299130 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963120-2000-AR-PR ROSH 7855 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
963120-2000-AR-PR IN STOCK 35545 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1123654-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Contacts .040 3 UNSEALED CONT.TAB MS
KPSE08P22-55PWF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line), Right Angle Potted
SP00P-20-41S(375) Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup
DJT16F13-98BC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 10 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
CN0967C20A25S7Y240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CN0967C22A55S9-200 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
97-3107B22-19SZ-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 14C 14#16 SKT PLUG
DJT10F21-41SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 41 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1029350000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1029350000 Weidmuller 157860 2016+ TERM BLOCK STR 10POS 3.81MM BLK Unitronix Electronics Limited
1029350000 Weidmuller 287570 2016+ TERM BLOCK STR 10POS 3.81MM BLK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325148-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
325148-08-0 IC 60070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1594170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Plug Housing for Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1594170000 Weidmuller 147350 2016+ CONN FEMALE PLUG 14POS ORG Unitronix Electronics Limited
1594170000 Weidmuller 277350 2016+ CONN FEMALE PLUG 14POS ORG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com