Location : Home > 9 > 963118-2000-AR-PR
963118-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
963118-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
963118-2000-AR-PR CONN SOCKET SGL 18POS GOLD SMD 297810 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
963118-2000-AR-PR CONN SOCKET SGL 18POS GOLD SMD 157880 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-43-148-41-003000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
SSW-141-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 41 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-141-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-141-02-T-S IC 58480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-141-02-T-S NEW 78650 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5451598 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
5451598 IC 40450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5451598 Phoenix Contact 147510 2016+ TERM BLOCK PLUG Unitronix Electronics Limited
5451598 Phoenix Contact 299210 2016+ TERM BLOCK PLUG Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325218-19-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
823-22-064-10-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Through Hole
823-22-064-10-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
823-22-064-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
823-22-064-10-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .217 PCB Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0878322620 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
4-794625-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
4-794625-0 Distributor 173190 17+ 17+ Microtranik Components sales@microtranik.com
4-794625-0 Electronics 26819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4-794625-0 Electronics 26819 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
173926-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.250" (6.35mm) Through Hole Tin
173926-1 TYCO 10170 14-15+ NA Nego IC Co.Doris@negoic.com
173926-1 TYCO 1854 2015+ New & original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1950100000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1950100000 Littelfuse / Wickmann Brand 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
1950100000 Littelfuse Inc 139810 NEW RoHS FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM FindCores Electronics Inc.
1950100000 Littelfuse Inc 242040 1532+ FUSE GLASS 100MA 250VAC 5X20MM Alphatek Technology Limited