Location : Home > 9 > 963115-2000-AR-PR
963115-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SSW-138-02-T-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
SSW-138-02-T-S IC 58820 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSW-138-02-T-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
SSW-138-02-T-S NEW 78010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-173145-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 60 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
431001-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
431001-16-0 IC 59950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
929975-01-04 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin-Lead
929975-01-04 3M 157840 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 8POS Unitronix Electronics Limited
929975-01-04 3M 298490 2016+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 8POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929975-01-04 3M (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
929975-01-04 3M (VA) 8000 2012+ CONN RECEPT .100 DUAL STR 8POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0022284020 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
1901755 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole