Location : Home > 9 > 956210-2000-AR-PR
956210-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
956210-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
09150009921 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories R15-THREAD RING (METAL)
BACC63BV10B2SNH Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 2 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
189-025-412-571 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25, 25 Position D-Sub - Stacked Plug, Male Pins; Receptacle, Female Sockets Connector, Board Edge, Through Hole, Right Angle Solder
N102A0-5243VC Connectors, Interconnects D-Shaped Connectors - Centronics 100 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
DL64R22-55SY-6106 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
1053786-1 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) - Adapters Adapter Coaxial Connector SMA Plug, Male Pin To BNC Jack, Female Socket 50 Ohm
030-8614-000 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Contacts Pin Contact 0 AWG Size 0 Crimp Silver
801-93-026-10-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1034020000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1034020000 IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1034020000 Weidmuller 157370 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM R/A BK Unitronix Electronics Limited
1034020000 Weidmuller 288870 2016+ CONN HEADER 12POS 3.81MM R/A BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
826654-7 IC 57780 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ASBM21MT1 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Marker Strips MARKING TAGS DIN TYPE K 5MM
ASBM21MT1 Amphenol PCD 288910 2016+ MARKING TAGS DIN TYPE K 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ASBM21MT1 Amphenol PCD 8000 2012+ MARKING TAGS DIN TYPE K 5MM Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ASBM21MT1 Amphenol PCD 8000 2012+ MARKING TAGS DIN TYPE K 5MM Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0305336 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories PSBJ-GSK/S BU
0908140218 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 18 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
316-87-108-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 8 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
316-87-108-41-007101 Preci-Dip 147180 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
316-87-108-41-007101 Preci-Dip 299110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
4-1734506-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
4-1734506-8 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
4-1734506-8 18459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
4-1734506-8 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ RCPT 2.0MM 50P VRT MT AU 2.6ST Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-147738-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-147738-3 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
1-147738-3 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-147738-3 TE Connectivity AMP Connectors 297750 2016+ CONN RCPT 14POS VERT .100 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com