Location : Home > 9 > 95615-012LF
95615-012LF
Share on FacebookShare on Facebook
95615-012LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
95615-012LF CONN HEADER STRT 157220 Amphenol FCI 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1607818 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 12 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange Shielded
MS27467T13F4HC-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
951462-8011506-AR Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Board Spacers, Stackers CONN HDR STR STACK 62POS 2MM T/H
M83513/10-C01CN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
LJT06RT-25-35P Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 128C 128#22D PIN PLUG
BACC63BV10F5S6H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
316-87-162-41-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 62 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold