Location : Home > 9 > 95615-010LF
95615-010LF
Share on FacebookShare on Facebook
95615-010LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3106E36-12SB13 Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Silver
97-3057-1020-1-621 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CABLE CLAMP W/B 32
CN0966B20G25P10Y140 Connectors, Interconnects Circular Connectors 25 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
GTS030-36-77S Connectors, Interconnects Circular Connectors 7 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
DL66R10-05S7-6106-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 5 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line)
97-3107B22-22PY-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 4C 4#8 PIN PLUG
BACC63BV18H14S7H Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 14 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange Shielded
082-6157 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) N Type Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line), Right Angle Solder
AFD58-14-19PX-6140 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 19 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
5446480 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
5446480 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5446480 Phoenix Contact 157010 2016+ TERM BLOCK HEADER Unitronix Electronics Limited
5446480 Phoenix Contact 287870 2016+ TERM BLOCK HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1040922000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.049" (1.25mm)
1-480747-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 16 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural 0.195" (4.95mm)
1-480747-0 35565 14+ 14+ RUI JIA KE ELECTRONICS
1-480747-0 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-480747-0 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
0395305708 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
009176001001106 Connectors, Interconnects Solid State Lighting Connectors - Contacts CONN SSL IDC CONTACT 1POS SOLDER
0872641053 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
115-83-314-41-003101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD
115-83-314-41-003101 Preci-Dip 157030 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Unitronix Electronics Limited
115-83-314-41-003101 Preci-Dip 278910 2016+ CONN IC DIP SOCKET 14POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
614-87-640-41-001101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD
614-87-640-41-001101 IC 58960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
614-87-640-41-001101 Preci-Dip 157840 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Unitronix Electronics Limited
614-87-640-41-001101 Preci-Dip 278530 2016+ CONN IC DIP SOCKET 40POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
800-10-003-65-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
800-10-003-65-001101 Preci-Dip 157560 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H Unitronix Electronics Limited
800-10-003-65-001101 Preci-Dip 277890 2016+ CONN HDR 3POS 0.100 T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0022233080 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin