Location : Home > 9 > 953226-2000-AR-PR
953226-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
953226-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
953226-2000-AR-PR CONN SOCKET 26POS 2MM VERT SMD 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATB2R Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Red 14-24 AWG
ATB2R Amphenol PCD 147370 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Unitronix Electronics Limited
ATB2R Amphenol PCD 288970 2016+ TERM BLOCK DIN RAIL 5MM RED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
803-43-022-30-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 22 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
325110-17-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 17 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325110-17-0 IC 59540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284061-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284061-9 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284061-9 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-284061-9 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERM BLOCK HDR 38POS R/A 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284061-9 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK HEADER 19PS RA 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.
861-87-016-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-87-016-40-001101 Preci-Dip 147280 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-87-016-40-001101 Preci-Dip 289010 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0039295083 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Gold
0395300623 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)