Location : Home > 9 > 953224-2000-AR-PR
953224-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
953224-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
953224-2000-AR-PR CONN SOCKET 24POS 2MM VERT SMD 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
953224-2000-AR-PR CONN SOCKET 24POS 2MM VERT SMD 289010 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
32-6556-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD
32-6556-21 ARIES 2000 2013+ Universal Test Socket Receptacle Protec Engineering (S) Pte Ltd
32-6556-21 Aries Electronics 147580 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Unitronix Electronics Limited
32-6556-21 Aries Electronics 288970 2016+ CONN IC DIP SOCKET 32POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1626320000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1626320000 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 5MM 18POS 90 BLK TPC Global Service Co.Ltd.
1626320000 Weidmuller 157320 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5MM Unitronix Electronics Limited
1626320000 Weidmuller 298090 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS R/A 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387700726 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Single
0873813864 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
T37151-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
T37151-20-0 IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37151-20-0 NEW 98730 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-794622-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
3-794622-6 78444 14+ 14+ BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
3-794622-6 35565 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
3-794622-6 TE Connectivity AMP Connectors 157390 2016+ CONN HEADR 6POS DL R/A 15AU SMD Unitronix Electronics Limited
3-794622-6 TE Connectivity AMP Connectors 299130 2016+ CONN HEADR 6POS DL R/A 15AU SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1969594-8 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 8 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.098" (2.50mm)