Location : Home > 9 > 953129-2000-AR-PR
953129-2000-AR-PR
Share on FacebookShare on Facebook
953129-2000-AR-PR distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
953129-2000-AR-PR CONN SOCKET 29POS 2MM VERT SMD 288250 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953129-2000-AR-PR CONN SOCKET 29POS 2MM VERT SMD 8000 3M 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
430211-09-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 9 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
SSW-120-02-S-D-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
19-141 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
19-141 CELESTICA 12888 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
522-93-132-14-071001 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 132POS GOLD
522-93-132-14-071001 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
522-93-132-14-071001 Mill-Max Manufacturing Corp. 288170 2016+ CONN SOCKET PGA 132POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SSQ-125-03-S-S-RA Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 25 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
1969438 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.400" (10.16mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1969438 Phoenix Contact 147420 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1969438 Phoenix Contact 297590 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325222-20-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
814-22-064-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 64 Position Spring Piston Connector Surface Mount
814-22-064-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
814-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
814-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .315 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
814-22-064-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 64POS DUAL .315 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1947450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1947450000 Weidmuller 147840 2016+ BLZP 5.08/23/270LH SN BK BX Unitronix Electronics Limited
317-87-126-41-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Socket Connector 0.070" (1.78mm) Through Hole Gold
317-87-126-41-005101 IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
317-87-126-41-005101 Preci-Dip 157270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
801-87-013-10-173101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 13 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-013-10-173101 IC 56470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-013-10-173101 Preci-Dip 157430 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-013-10-173101 Preci-Dip 297870 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com