Location : Home > 9 > 953113-2000-AR-TP
953113-2000-AR-TP
Share on FacebookShare on Facebook
953113-2000-AR-TP distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
953113-2000-AR-TP CONN SOCKET 13POS 2MM VERT SMD 298450 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
953113-2000-AR-TP CONN SOCKET 13POS 2MM VERT SMD 8000 3M 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
953113-2000-AR-TP CONN SOCKET 13POS 2MM VERT SMD 8000 3M 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1030900000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Beige 12-26 AWG
1030900000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1030900000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE EKT Electronics Co., Ltd
1030900000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1030900000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLOCK 35MM DIN MLTLVL BEIGE TPC Global Service Co.Ltd.
SSQ-113-01-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 26 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-83-036-30-480101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
803-83-036-30-480101 Preci-Dip 147650 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-83-036-30-480101 Preci-Dip 288610 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
325235-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
831-83-016-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 16 Position Socket Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
831-83-016-20-001101 Preci-Dip 157810 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Unitronix Electronics Limited
831-83-016-20-001101 Preci-Dip 297610 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1748150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 34 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1748150000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1748150000 Weidmuller 8000 2012+ CONN LOCK 3.5MM 34POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1748150000 Weidmuller 147410 2016+ TERM BLOCK PLUG 34POS STR 3.5MM Unitronix Electronics Limited
416-87-218-41-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-87-218-41-007101 IC 58410 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-87-218-41-007101 Preci-Dip 157290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-87-218-41-007101 Preci-Dip 297330 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com