Location : Home > 9 > 95278-101-12LF
95278-101-12LF
Share on FacebookShare on Facebook
95278-101-12LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPSE07E22-21PF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 21 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
TV07DZ-19-28HA Connectors, Interconnects Circular Connectors 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
628-W09-220-013 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 9 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Through Hole Solder
MS27466T19B32SB-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 32 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Flange
DTS26W21-16HD Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
DJT16F15-35HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
M83723/72R22198 Connectors, Interconnects Circular Connectors 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
0428206223 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.394" (10.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
0015911043 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
0026034121 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0026034121 MOLEX ELEC 12000 mail:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
325135-08-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
325135-08-0 IC 59450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
170-80-628-00-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Specialty Pin DIL SOLDER TAIL 2.54MM
170-80-628-00-001101 Preci-Dip 147260 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
170-80-628-00-001101 Preci-Dip 278990 2016+ DIL SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387316812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
3006823 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories - Jumpers BRIDGE TERM BLOCK 40POS