Location : Home > 9 > 95200-403LF
95200-403LF
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
AIB6TC32-31PC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 31C 31#16 PIN PLUG RTANG
56-706-003 Connectors, Interconnects D-Sub Connectors EMI FILTER
97-3102A20-16P-621 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 9C 2#12 7#16 PIN RECP
1436343 Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
CA3102E16-10PXB Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
1470209-8 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Receptacle Connector Gold 0.079" (2.00mm) Through Hole
5536254-5 Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 120 Position Receptacle Connector Gold 0.050" (1.27mm) Through Hole