Location : Home > 9 > 947C491K801CBMS
947C491K801CBMS
Share on FacebookShare on Facebook
947C491K801CBMS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
947C491K801CBMS Film Capacitors 490uF 800V 55C Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
947C491K801CBMS Film Capacitors 490uF 800V 55C Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
947C491K801CBMS CAP FILM 490UF 800VDC SCREW 587000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
947C491K801CBMS CAP FILM 490UF 800VDC SCREW 1223300 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
947C491K801CBMS CAP FILM 490UF 800VDC SCREW 587000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
947C491K801CBMS Film Capacitors 490uF 800V 55C Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com