Location : Home > 9 > 947C471K102CDMS
947C471K102CDMS
Share on FacebookShare on Facebook
947C471K102CDMS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
947C471K102CDMS N/A 30000 CDE 2015+ BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
947C471K102CDMS N/A 30000 CDE 2015+ Andy (International) Electronics Ltd
947C471K102CDMS Film Capacitors 470uF 1000V 55C Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
947C471K102CDMS 789455 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
947C471K102CDMS Film Capacitors 470uF 1000V 55C Learn More 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
947C471K102CDMS CAP FILM 470UF 1KVDC SCREW 580200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
947C471K102CDMS CAP FILM 470UF 1KVDC SCREW 590200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
947C471K102CDMS CAP FILM 470UF 1KVDC SCREW 485000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.