Location : Home > 9 > 942C16S33K-F
942C16S33K-F
Share on FacebookShare on Facebook
942C16S33K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
942C16S33K-F Film Capacitors 1600V 0.033uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
942C16S33K-F Film Capacitors 1600V 0.033uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
942C16S33K-F Film Capacitors 1600V 0.033uF 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
942C16S33K-F CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL 595800 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
942C16S33K-F CAP FILM 0.033UF 1.6KVDC AXIAL 1241100 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com