Location : Home > 9 > 942C10P47K-F
942C10P47K-F
Share on FacebookShare on Facebook
942C10P47K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
942C10P47K-F CAP FILM 0.47UF 1KVDC AXIAL 601600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
942C10P47K-F 789455 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
942C10P47K-F CAP FILM 0.47UF 1KVDC AXIAL 611600 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
942C10P47K-F CAP FILM 0.47UF 1KVDC AXIAL 506400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
942C10P47K-F CAP FILM 0.47UF 1KVDC AXIAL 601600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
942C10P47K-F Film Capacitors 0.47uF 1000V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com