941-930 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-07H-128-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT T412
ATS-09G-50-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X15MM L-TAB T766
ATS-01D-66-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X35MM L-TAB T412
UU16LFBNP-152 Filters Common Mode Chokes 1.5mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.75A DCR 200 mOhm
UU16LFBNP-152 IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
UU16LFBNP-152 NEW 77930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
UU16LFBNP-152 SUMIDA 959500 15+ DIP Yiner(Shenzhen)Electronics Co., Ltd.
ATS-01A-59-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X30MM L-TAB T766
T72H064544DN Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs SCR FAST SW 450A 600V TO-200AC
T72H064544DN IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T72H064544DN NEW 78850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-51210R-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEAT SINK 21MM X 21MM X 19.5MM
ATS-07A-08-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X15MM XCUT
ATS-11C-51-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X20MM L-TAB T766
ATS-10D-04-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM XCUT T412
400APH12P Filters Power Line Filter Modules POWER EMI/RFI FILTER 400A FLNGD
DB016060BD80138BJ1 Filters Feed Through Capacitors 800pF Feed Through Capacitor 4000V (4kV) 5A Axial - Threaded Terminals
DB016060BD80138BJ1 IC 58280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
DB016060BD80138BJ1 NEW 87750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
GPCMH-18BW Hardware, Fasteners, Accessories Labels, Labeling CARD MARKER GENERIC
GPCMH-18BW IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
GPCMH-18BW NEW 87790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ELJ-FC820JF Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 82¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 65mA 19 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
ELJ-FC820JF Panasonic 42035 1531+ INDUCTOR 82UH 5 FIXED SMD AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
ELJ-FC820JF ROHS 41810 12+ Originalnew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
S0402-2N2J3 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2nH Unshielded Wirewound Inductor 950mA 90 mOhm Max 0402 (1005 Metric)
S0402-2N2J3 API Delevan Inc 138000 n/a INDUCTOR RF .0022 UH 5 SMD Hongkong Inductors Limited
S0402-2N2J3 NEW 97850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5022R-274J Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 270¦ÌH Unshielded Inductor 182mA 11 Ohm Max 2-SMD
5022R-274J Delevan 53388 15+ New & Original parts SIMEN Electronics Co.,Ltd
5022R-274J Electronics 26019 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5022R-274J IC 38620 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SC414MF-2R2 Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 2.2¦ÌH Shielded Inductor 1.78A 124 mOhm Max Nonstandard
SC414MF-2R2 IC 59070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SC414MF-2R2 NEW 98390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SC414MF-2R2 Signal Transformer 47470 1525+ INDUCTOR SMD 2.2UH 1.90A 100KHZ Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
SC414MF-2R2 Signal Transformer 57509 2015+ INDUCTOR SMD 2.2UH 1.90A 100KHZ Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
B82496C3150G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 15nH Unshielded Wirewound Inductor 420mA 400 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
B82496C3150G Electronics 26520 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
B82496C3150G Semiconductor 21153 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
SDR0703-4R7ML Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 100 mOhm Max Nonstandard
SDR0703-4R7ML Bourns 57249 2015+ INDUCTOR 4.7UH SMD POWER Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
SDR0703-4R7ML Bourns 11000 17+ SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
SDR0703-4R7ML BOURNSINC 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
941-925 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.925" (23.50mm) Natural
941-925 IC 56320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
941-935 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.935" (23.75mm) Natural