Location : Home > 9 > 940C6P68K-F
940C6P68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
940C6P68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
940C6P68K-F Film Capacitors 0.68uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
940C6P68K-F CAP FILM 0.68UF 600VDC AXIAL 614200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
940C6P68K-F CAP FILM 0.68UF 600VDC AXIAL 604200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately RENXIM Electronics Co.,Ltd.
940C6P68K-F CAP FILM 0.68UF 600VDC AXIAL 1310500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
940C6P68K-F Film Capacitors 0.68uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
940C6P68K-F Film Capacitors 0.68uF 600V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com