Location : Home > 9 > 940C30S15K-F
940C30S15K-F
Share on FacebookShare on Facebook
940C30S15K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
940C30S15K-F CAP FILM 0.015UF 3KVDC AXIAL 595600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
940C30S15K-F Film Capacitors 0.015uF 3000V 10 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
940C30S15K-F Film Capacitors 0.015uF 3000V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
940C30S15K-F Film Capacitors 0.015uF 3000V 10 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
940C30S15K-F CAP FILM 0.015UF 3KVDC AXIAL 595600 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
940C30S15K-F CAP FILM 0.015UF 3KVDC AXIAL 1240900 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
875075561006 Capacitors Aluminum - Polymer Capacitors CAP ALUM POLY 150UF 20% 25V SMD