Location : Home > 9 > 939974-01-12-RK
939974-01-12-RK
Share on FacebookShare on Facebook
939974-01-12-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
939974-01-12-RK CONN RCPT 12POS STR .100 TIN 298670 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
939974-01-12-RK CONN RCPT 12POS STR .100 TIN 8000 3M 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
939974-01-12-RK CONN RCPT 12POS STR .100 TIN 8000 3M 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
510-87-175-16-072101 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA 175POS GOLD
510-87-175-16-072101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
510-87-175-16-072101 Preci-Dip 157380 2016+ CONN SOCKET PGA 175POS GOLD Unitronix Electronics Limited
510-87-175-16-072101 Preci-Dip 279170 2016+ CONN SOCKET PGA 175POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CFTPW-5 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
CFTPW-5 Curtis Industries 157310 2016+ CONN BARRIER STRIP 5CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
CFTPW-5 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CFTPW-5 NEW 88750 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-0511-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 10POS GOLD
10-0511-11 Aries Electronics 157470 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS GOLD Unitronix Electronics Limited
10-0511-11 Aries Electronics 277690 2016+ CONN SOCKET SIP 10POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10-0511-11 FCI 12000 Standard+Package RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
10-0511-11 IC 58250 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SSQ-145-01-S-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 45 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1637490000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 16 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1637490000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
1637490000 Weidmuller 297550 2016+ TERM BLOCK PLUG 16POS 90DEG 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
856-10-010-40-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 10 Position Spring Mating Target Connector Surface Mount, Right Angle
853-87-010-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Gold
853-87-010-20-002101 Preci-Dip 157510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Unitronix Electronics Limited
853-87-010-20-002101 Preci-Dip 297830 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5-104693-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
1982090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1982090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN TERM BLOCK 5.08MM 18POS TPC Global Service Co.Ltd.
1982090000 Weidmuller 157010 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1982090000 Weidmuller 298270 2016+ TERM BLOCK PLUG 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com