Location : Home > 9 > 935C2W10K-F
935C2W10K-F
Share on FacebookShare on Facebook
935C2W10K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
935C2W10K-F Film Capacitors POLY MET 200V 10uF 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
935C2W10K-F CAP FILM 10UF 200VDC AXIAL 796200 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
935C2W10K-F 789455 13+ stock Feng Sheng Electronics Co., Ltd.
935C2W10K-F CAP FILM 10UF 200VDC AXIAL 906200 Cornell Dubilier Electronics ( NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
935C2W10K-F CAP FILM 10UF 200VDC AXIAL 801000 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.