Location : Home > 9 > 930C4P82K-F
930C4P82K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C4P82K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C4P82K-F PolypropyleneFilmCapacitorsAxialLe 10000 CDE 16+ stock Fantastic Technologies limited.
930C4P82K-F CAP FILM 0.82UF 400VDC AXIAL 684000 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
930C4P82K-F CAP FILM 0.82UF 400VDC AXIAL 1344000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
930C4P82K-F Film Capacitors 0.82uF 400V 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com