Location : Home > 9 > 930C1W3P3K-F
930C1W3P3K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1W3P3K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1W3P3K-F CAP FILM 3.3UF 100VDC AXIAL 10000 CDE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
930C1W3P3K-F Film Capacitors 100V 3.3uF 10 AXIAL 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
930C1W3P3K-F Film Capacitors 100V 3.3uF 10 AXIAL 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
930C1W3P3K-F CAP FILM 3.3UF 100VDC AXIAL 1246000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com