Location : Home > 9 > 930C1P68K-F
930C1P68K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1P68K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1P68K-F CAP FILM 0.68UF 100VDC AXIAL 681500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
930C1P68K-F CAP FILM 0.68UF 100VDC AXIAL 1341500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
930C1P68K-F CAP FILM 0.68UF 100VDC AXIAL 681500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
930C1P68K-F Film Capacitors 0.68uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd