Location : Home > 9 > 930C1P56K-F
930C1P56K-F
Share on FacebookShare on Facebook
930C1P56K-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
930C1P56K-F CAP FILM 0.56UF 100VDC AXIAL 684500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Global & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
930C1P56K-F CAP FILM 0.56UF 100VDC AXIAL 1344500 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
930C1P56K-F CAP FILM 0.56UF 100VDC AXIAL 684500 Cornell Dubilier Electronics ( 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
930C1P56K-F Film Capacitors 0.56uF 100V 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8983-07 Cables, Wires - Management Splice Enclosures, Protection RIGID BODY CLSR KIT W/4407 COMPN
DRDWR4-X Cables, Wires - Management Wire Ducts, Raceways - Accessories 4" WIRE RETAINER FOR PANELMAX