Location : Home > 9 > 929984-01-31-RK
929984-01-31-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929984-01-31-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929984-01-31-RK CONN SOCKET 31POS STR .100 TIN 299150 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929984-01-31-RK CONN SOCKET 31POS STR .100 TIN 147620 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SFM210-LPPE-D42-ST-BK Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 84 Position Header Connector 0.039" (1.00mm) Through Hole Gold
315-93-156-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 56 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1546231-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
1546231-3 IC 57480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 157540 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1546231-3 TE Connectivity AMP Connectors 298730 2016+ TERM BLOCK PLUG 3POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1696390000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696390000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 4POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696390000 Weidmuller 147770 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696390000 Weidmuller 298070 2016+ TERM BLOCK PLUG 4POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1795093 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 20 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1795093 IC 58530 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1795093 Phoenix Contact 147320 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1795093 Phoenix Contact 297390 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
63453-348LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
S10B-PH-SM4-TB(LF)(SN) Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle Tin
3045541 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 90¡ã Free Hanging (In-Line)
3045541 Phoenix Contact 157090 2016+ CONN TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
3045541 Phoenix Contact 298190 2016+ CONN TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146132-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
1-146132-3 TE Connectivity AMP Connectors 278070 2016+ CONN HEADR BRKWAY .100 15POS STR Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-146132-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
431711-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
0395238018 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
0190090018 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.187" (4.75mm) Quick Connect Female 14-16 AWG Crimp Connector Non-Insulated