Location : Home > 9 > 929974-01-27-RK
929974-01-27-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929974-01-27-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929974-01-27-RK CONN RECEPT .100 SNGL STR 27POS 298790 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-27-RK ROSH 7855 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929974-01-27-RK CONN RECEPT .100 SNGL STR 27POS 147240 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
929974-01-27-RK IN STOCK 35545 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SEIFCX-3 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.250" (6.35mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
SEIFCX-3 Curtis Industries 157220 2016+ CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.25 Unitronix Electronics Limited
SEIFCX-3 IC 40460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SEIFCX-3 NEW 97550 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M90-6010845 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 8 Position Spring Piston Connector Panel Mount, Flange; Through Hole
M90-6010845 21433 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
M90-6010845 Harwin Inc. 147580 2016+ CONN RECEPT PNL MNT AU 8POS Unitronix Electronics Limited
1602560000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1602560000 IC 58840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1602560000 Weidmuller 147140 2016+ SLD 5.08/38/180G 3.2SN OR Unitronix Electronics Limited
812-22-053-30-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 53 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-053-30-002101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-053-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
812-22-053-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-053-30-002101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 53POS SNGL .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
812-22-018-30-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 18 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-018-30-001101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-018-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS SNGL .275 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-018-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS SNGL .275 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
812-22-018-30-001101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 18POS SNGL .275 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
3-641215-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
87758-2616 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
87758-2616 Electronics 26851 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
87758-2616 Electronics 26851 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
87758-2616 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
1842830 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole