Location : Home > 9 > 929974-01-12-RK
929974-01-12-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929974-01-12-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929974-01-12-RK 16+ 7855 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
929974-01-12-RK CONN RECEPT .100 SNGL STR 12POS 297610 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929974-01-12-RK ROSH 7855 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
929974-01-12-RK IN STOCK 35545 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PCSNLS-3-BL-M40B Connectors, Interconnects Circular Connectors - Accessories CONN LINE SOURCE CAP
G17K25001001EU Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector, Free Hanging (In-Line) IDC, Ribbon Cable
GTC01AF32-31S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 31C 31#16 SKT RECP
MS27468T17F35BA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
TV07DZ-13-35A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 22C 22#22D PIN J/N RECP
0739270401 Connectors, Interconnects Pluggable Connectors SFP 1X4 GANGED CAGE
DTS24F17-8JA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
KPSE06F20-41SF0 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 41 Position Circular Connector Plug for Female Contacts Free Hanging (In-Line) Strain Relief
15-47-4200 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 20 Position CIC, FFC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
5-146405-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-146405-2 IC 56450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
5-146405-2 TE Connectivity AMP Connectors 157660 2016+ CONN HEADR BRKWY .100 4POS GOLD Unitronix Electronics Limited
5-146405-2 TE Connectivity AMP Connectors 297550 2016+ CONN HEADR BRKWY .100 4POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1051032:0071 Phoenix Contact 157760 2016+ TERM BLOCK MARKER Unitronix Electronics Limited
1054060000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1054060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN JUMPER WDU1.5/2.5 WQV2.5/6 EKT Electronics Co., Ltd
1054060000 Weidmuller 8000 2012+ CONN JUMPER WDU1.5/2.5 WQV2.5/6 TPC Global Service Co.Ltd.
5-87879-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 10 Position Receptacle, Bottom or Top Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
5-87879-2 Electronics 26410 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-87879-2 IC 38871 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
5-87879-2 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0395329513 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
0022142032 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
5-292132-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Tin
5-292132-2 TE Connectivity 8000 2012+ CT P/HDR BOX V 12P YELLOW TPC Global Service Co.Ltd.
5-292132-2 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ CONN HDR 12POS VERT 2MM T/H YLW Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-640385-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole, Right Angle Tin
1-640385-5 TE Connectivity AMP Connectors 288210 2016+ CONN HEADER 15POS R/A .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
5023861470 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Receptacle Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin
5023861470 Molex, LLC 297870 2016+ CONN RCPT 14POS 1.25MM R/A SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com