Location : Home > 9 > 929835-01-19-RK
929835-01-19-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929835-01-19-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929835-01-19-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929835-01-19-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929835-01-19-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS 298290 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-19-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 19POS 157160 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
310-83-159-41-205101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 59 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
1761623001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1761623001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1761623001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 90 10POS BLK 42PC TPC Global Service Co.Ltd.
1761623001 Weidmuller 147890 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
881545-3 Connectors, Interconnects Shunts, Jumpers 2 (1 x 2) Position Shunt Connector Black Open Top, Grip 0.100" (2.54mm) Gold
881545-3 STOCK 45490 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
881545-3 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
881545-3 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT LP W/HANDLE 2 POS 50AU EKT Electronics Co., Ltd
881545-3 Tyco Electronics 8000 2012+ SHUNT LP W/HANDLE 2 POS 50AU Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-057-30-008101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 57 Position Spring Piston Connector Surface Mount
812-22-057-30-008101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD EKT Electronics Co., Ltd
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
812-22-057-30-008101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING 57POS SNGL .410 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
1-1969570-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Shrouded Connector 0.098" (2.50mm) Through Hole Tin
1-1969570-2 IC 56840 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1969570-2 TE Connectivity AMP Connectors 157160 2016+ CONN HDR PLUG Unitronix Electronics Limited
15110322601000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 32 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
63481-2 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 15-21 AWG Crimp, Reversed Connector Non-Insulated