Location : Home > 9 > 929835-01-15-RK
929835-01-15-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929835-01-15-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929835-01-15-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS 298150 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929835-01-15-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
929835-01-15-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929835-01-15-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 15POS 147640 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
929835-01-15-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-040-20-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 40 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
803-87-040-20-001101 42150 2012+ROHS ANT Electronics (HK) Co.,Ltd
803-87-040-20-001101 Preci-Dip 147080 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-040-20-001101 Preci-Dip 287770 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T38020-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38020-11-0 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38020-11-0 NEW 98210 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
950464-5002-AR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 64 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Gold
282963-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.295" (7.50mm) Vertical Through Hole
282963-8 IC 59520 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
282963-8 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.5MM Unitronix Electronics Limited
282963-8 TE Connectivity AMP Connectors 299190 2016+ TERM BLOCK HDR 8POS VERT 7.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-328-41-002000 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
126-93-328-41-002000 IC 57960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
126-93-328-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
126-93-328-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 278550 2016+ CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
126-93-328-41-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2012+ SOCKET IC OPEN PLUGBL .300 28POS Global Thunder Electronics Co.,Ltd
433603-12-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
30-0508-21 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 30POS GOLD
30-0508-21 Aries Electronics 147430 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Unitronix Electronics Limited
30-0508-21 Aries Electronics 271950 2016+ CONN SOCKET SIP 30POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-136LF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 36 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
400-PRS20001-16 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET PGA ZIF GOLD
1777963 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1777963 Phoenix Contact 147290 2016+ TERM BLOCK Unitronix Electronics Limited
1777963 Phoenix Contact 297870 2016+ TERM BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
172164-1 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1 Position Rectangular Housing Connector Plug Natural
172164-1 36657 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
172164-1 Molex 15000 15+ connector EKT Electronics Co., Ltd
172164-1 Molex 15000 15+ connector SIMEN Electronics Co.,Ltd
0740992009 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1734261-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount, Right Angle Tin