Location : Home > 9 > 929834-04-16-RK
929834-04-16-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-04-16-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-04-16-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-04-16-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 279210 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-04-16-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
929834-04-16-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 16POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock TPC Global Service Co.Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416-83-242-41-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 42 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
416-83-242-41-003101 IC 58920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
416-83-242-41-003101 Preci-Dip 146940 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Unitronix Electronics Limited
416-83-242-41-003101 Preci-Dip 287930 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL ST 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0447642001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 20 Position Receptacle Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
0311087 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Disconnect Gray 8-26 AWG
0387203819 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 19 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
1696450000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1696450000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZF 5.00 10POS SN OR TPC Global Service Co.Ltd.
1696450000 Weidmuller 147110 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Unitronix Electronics Limited
1696450000 Weidmuller 298610 2016+ TERM BLOCK PLUG 10POS STR 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
433611-14-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
433611-14-0 IC 59260 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0009501061 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 6 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Natural 0.156" (3.96mm)
0009501061 . 1500 NULL msn:alitar@waltech-ic.com Waltech Electronics(HongKong)Co.,Limited
0009501061 MOLEX 1580 201114 Solid Technology Solutions, Inc.
0009501061 molex 31000 2014+ Connector Protec Engineering (S) Pte Ltd
1-1470107-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 12 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.079" (2.00mm)
1-1470107-2 TE Connectivity AMP Connectors 157070 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 12P Unitronix Electronics Limited
1-1470107-2 TE Connectivity AMP Connectors 277290 2016+ 2.0MM PITCH CRIMP HOUSING 12P Renxim Technology Limited. sales@renxim.com