Location : Home > 9 > 929834-04-14-RK
929834-04-14-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-04-14-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-04-14-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929834-04-14-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929834-04-14-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS 297810 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-04-14-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 14POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0395151509 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 9 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
GBFTX-6 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 6 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws