Location : Home > 9 > 929834-01-29-RK
929834-01-29-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929834-01-29-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929834-01-29-RK CONN HEADER 29POS SNGL .100 STR 278610 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929834-01-29-RK CONN HEADER 29POS SNGL .100 STR 147270 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
851-87-018-30-136101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 18 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
851-87-018-30-136101 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-87-018-30-136101 Preci-Dip 147210 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-87-018-30-136101 Preci-Dip 289070 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
310-93-130-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
310-93-130-41-001000 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1626750000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 18 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1626750000 Weidmuller 157310 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Unitronix Electronics Limited
1626750000 Weidmuller 298670 2016+ TERM BLOCK HDR 18POS VERT 5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SFMC-106-L2-S-D-K-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 12 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
SFMC-106-L2-S-D-K-TR IC 40500 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SFMC-106-L2-S-D-K-TR Samtec Inc. 146930 2016+ CONN .05 SURFACE 12POS SMT Unitronix Electronics Limited
801-87-032-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 32 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold