Location : Home > 9 > 929710-01-20-RK
929710-01-20-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929710-01-20-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
350-10-120-00-006000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
350-10-120-00-006000 CONNHEADER 40 Freelance Electronics
350-10-120-00-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 147150 2016+ CONN HEADER 20POS .100 SGHT TAIL Unitronix Electronics Limited
350-10-120-00-006000 Mill-Max Manufacturing Corp. 299150 2016+ CONN HEADER 20POS .100 SGHT TAIL Renxim Technology Limited. sales@renxim.com