Location : Home > 9 > 929700-11-04-RK
929700-11-04-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929700-11-04-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929700-11-04-RK CONN HEADER 4POS STR .100 TIN 298910 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929700-11-04-RK CONN HEADER 4POS STR .100 TIN 147140 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0014562114 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount CONN IDC 11POS 2.54MM 26AWG GOLD