Location : Home > 9 > 929500-01-28-RK
929500-01-28-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929500-01-28-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929500-01-28-RK 789455 13+ stock ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
929500-01-28-RK 16+ 7855 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
929500-01-28-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 28POS 157550 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
929500-01-28-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
PAXR0030 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Tachometer 24VAC, 11 ~ 36VDC Panel Mount
PAXR0030 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PAXR0030 NEW 88010 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1301030044 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 1203REF 50FT 16-3-SO 1447
8N4SV76LC-0146CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N4SV76BC-0004CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
8N4QV01KG-1115CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 175MHz 10-CLCC
8N4QV01KG-1115CDI IC 56650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ICM7250IWE Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators Counter/Timer Circuit (CTC), Binary IC 15MHz 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
ICM7250IWE 76500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ICM7250IWE Maxim Integrated Products 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ICM7250IWE Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP1K30QC208-1 ALTERA 10448 14-15+ PQFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1K30QC208-1 brenda@hon 81246 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
AD5691RBRMZ ADI 10000 2022+ MSOP-10 Nego IC Co.Doris@negoic.com
AD5691RBRMZ ADI 70 20+PB MSOP-10 FEDERAL INDUSTRY CO.Tess@sunnlyic.com
AD5691RBRMZ AnalogDevi 357 20+PB 10-MSOP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
7282L12PA Electronics 25729 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
7282L12PA IC 37780 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
MB96F622ABPMC-GE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96620 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 64KB (64K x 8) FLASH 64-LQFP (12x12)
71V67603S133BG Integrated Circuits (ICs) Memory IC SRAM 9MBIT 133MHZ 119BGA
71V67603S133BG Factory 1000 2012+ SMD Obama Resources Group
71V67603S133BG S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
W25Q256FVBIG 789465 13+ 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
W25Q256FVBIG 36656 14+ IN STOCK RUI JIA KE ELECTRONICS
W25Q256FVBIG 7894 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
5-103958-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Gold 22-26 AWG
5-103958-3 TE Connectivity AMP Connectors 157350 2016+ CONN RECPT 4POS .100 POLAR 30AU Unitronix Electronics Limited
5-103958-3 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
3-640442-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 2 Position Rectangular Receptacle Connector IDC Tin 26 AWG
3-640442-2 38416 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Inc.
3-640442-2 TE Connectivity AMP Connectors 157640 2016+ CONN RECEPT 2POS 26AWG MTA100 Unitronix Electronics Limited
3-640442-2 TYCO 6175 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0010897440 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
102523-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
102523-2 985765 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
102523-2 TE Connectivity AMP Connectors 278550 2016+ CONN HEADER RTANG 3POS PCB TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
102523-2 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
102523-2 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RTANG 3POS PCB TIN TPC Global Service Co.Ltd.