Location : Home > 9 > 929500-01-21-RK
929500-01-21-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929500-01-21-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929500-01-21-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929500-01-21-RK CONN HEADER .100 SNGL R/A 21POS 278930 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1-1776453-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-1776453-0 22345 14+ ROHS BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
1-1776453-0 TE Connectivity AMP Connectors 157090 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-1776453-0 TE Connectivity AMP Connectors 298890 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1776453-0 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN TERM BLOCK HDR 10POS 5.08MM TPC Global Service Co.Ltd.