Location : Home > 9 > 929400-01-12-RK
929400-01-12-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929400-01-12-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929400-01-12-RK 2015+ 8000 3M (VA) 2015+ New & Original parts and in ou enkaite Electronics Co., Ltd
929400-01-12-RK stander package 10000 3M 17+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
929400-01-12-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 12POS 287650 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-12-RK stander package 10000 3M 17+ EKT Electronics Co., Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
RJHSEEE8L Connectors, Interconnects Modular Connectors - Jacks CONN MOD JACK 8P8C SHLD
LJT07RE-19-53P-014 Connectors, Interconnects Circular Connectors LJT 53C 53#22 PIN RECP
10027313-039LF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 6 Position FFC, FPC Connector Receptacle 0.100" (2.54mm) Free Hanging (In-Line)
CN1020A18G14P7-240 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
PT00CP-8-3P(351) Connectors, Interconnects Circular Connectors 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
CTVP00RW-19-11HB Connectors, Interconnects Circular Connectors 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
TVPS00RF-25-61PD Connectors, Interconnects Circular Connectors 61 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
2-103648-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 23 Position Rectangular Housing Connector Receptacle Black 0.100" (2.54mm)
2-103648-2 IC 56350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-103648-2 TE Connectivity AMP Connectors 287310 2016+ CONN RECEPT 23POS .100 UNLOADED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com