Location : Home > 9 > 929400-01-10-RK
929400-01-10-RK
Share on FacebookShare on Facebook
929400-01-10-RK distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
929400-01-10-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS 298110 3M 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
929400-01-10-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
929400-01-10-RK CONN HEADER .100 SNGL STR 10POS 8000 3M (VA) 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
803-87-046-10-132101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 46 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
803-87-046-10-132101 IC 59100 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
803-87-046-10-132101 Preci-Dip 147190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
803-87-046-10-132101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0015453348 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 48 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
1-284512-9 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1-284512-9 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-284512-9 TE Connectivity AMP Connectors 157180 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1-284512-9 TE Connectivity AMP Connectors 297770 2016+ TERM BLOCK HDR 19POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-284512-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HDR R/A 19POS 3.5MM GREEN TPC Global Service Co.Ltd.
PPTC211LGBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
PPTC211LGBN 14679 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
PPTC211LGBN 7600 16+ ROSH XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
PPTC211LGBN Sullins Connector Solutions 8000 2012+ CONN FEMALE 21POS .100 R/A TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
0386912426 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 26 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
T38052-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T38052-15-0 IC 40960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38052-15-0 NEW 98510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
55510-130 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold
55510-130 Electronics 27960 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
55510-130 Electronics 27960 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
811-22-007-30-003101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 7 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-007-30-003101 645978 13+ fenyang electronics co.,ltd
811-22-007-30-003101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-007-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 157070 2016+ CONN SPRING CONT 07 POS .217 SMD Unitronix Electronics Limited
811-22-007-30-003101 Mill-Max Manufacturing Corp. 278950 2016+ CONN SPRING CONT 07 POS .217 SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0395300523 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1863055 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 7 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1863055 CML 10000 2013+ Mega StarLEDs T5 (16x35mm) BA15d with bridge rectifier World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
1863055 RoHs 15000 2016 Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
1863055 RoHs 20000 2016+ Original&New IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
1544520-8 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated