Location : Home > 9 > 90311-042LF
90311-042LF
Share on FacebookShare on Facebook
90311-042LF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
90311-042LF CONN HOUSING 42POS 2MM W/KEY 288350 Amphenol FCI 2016+ Globally & Immediately Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1408333-5 Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) QMA Connector Plug, Male Pin 50 Ohm Free Hanging (In-Line) Solder