Location : Home > 9 > 901-10028-RFX
901-10028-RFX
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT06F22-55SW Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Gold
PV70L22-21SZ Connectors, Interconnects Circular Connectors 21 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
CTVP00RW-15-55PB-P2AD Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
97-3108A24-7PY-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 16C 14#16, 2#12 PIN PLUG
C48-06R8-3S6-106 Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 26500 3C 3#20 SKT PLUG
0526101172 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 11 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount