9008980000 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
9008980000 2012+ 8000 Weidmuller 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
9008980000 2012+ 8000 Weidmuller 2012+ New parts and in our stock EKT Electronics Co., Ltd
9008980000 2012+ 8000 Weidmuller 2012+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
562R5GAD10PK Capacitors Ceramic Capacitors 1000pF ¡À20% 1000V (1kV) X7R Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 105¡ãC Through Hole Radial, Disc 0.290" Dia (7.40mm)
562R5GAD10PK IC 59740 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C0805T561J1GCLTU Capacitors Ceramic Capacitors 560pF ¡À5% 100V C0G, NP0 Ceramic Capacitor -55¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount, MLCC 0805 (2012 Metric) 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
C0805T561J1GCLTU Kemet 1336400 15+ CAP CER 560PF 100V 5 NP0 0805 Unitronix Electronics Limited
C0805T561J1GCLTU Kemet 701400 1525+ CAP CER 560PF 100V 5 NP0 0805 Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
C0805T561J1GCLTU KEMET 36230 17+ SMD SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-2266578-1 Tools Crimpers, Applicators, Presses OC-PA-S-FM-145F160OV-105-1366
A223P42DAB Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount, Right Angle
A223P42DAB Electroswitch 1-3000 2014+ SWITCH TOGGLE DPDT R/A PC MNT Ameyic Electronics Limited
A223P42DAB Electroswitch 139900 NEW RoHS SWITCH TOGGLE DPDT R/A PC MNT FindCores Electronics Inc.
A223P42DAB NEW 88010 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
AML25FBF2CA04RX Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount, Snap-In
AML25FBF2CA04RX Honeywell 1-3000 2014+ SWITCH PADDLE DPDT 3A 125V Ameyic Electronics Limited
AML25FBF2CA04RX Honeywell 140150 NEW RoHS SWITCH PADDLE DPDT 3A 125V FindCores Electronics Inc.
AML25FBF2CA04RX Honeywell 242380 1538+ SWITCH PADDLE DPDT 3A 125V Alphatek Technology Limited
AML25FBF2CA04RX Honeywell 57799 15+ SWITCH PADDLE DPDT 3A 125V Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7215TZQI Switches Toggle Switches Toggle Switch SP3T Panel Mount
7215TZQI C&K Components 17270 1525+ TOGGLE Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
7215TZQI C&K Components 231990 1538+ TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
7215TZQI C&K Components 57409 15+ TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
7205P3DV4BE Switches Toggle Switches Toggle Switch DPDT Panel Mount
7205P3DV4BE C&K Components 16950 1525+ TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
7205P3DV4BE C&K Components 57249 15+ TOGGLE Unitronix Electronics Limited
7205P3DV4BE IC 58190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T101SHAQE Switches Toggle Switches Toggle Switch SPDT Panel Mount, Right Angle
T101SHAQE C&K Components 17850 1525+ SWITCH TOGGLE Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
T101SHAQE C&K Components 242280 1538+ SWITCH TOGGLE AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
T101SHAQE C&K Components 57699 15+ SWITCH TOGGLE Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
T101SHAQE IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PA1903 Test and Measurement Equipment - Specialty RJ45 Connectors Adapter
PA1903 ELECTRONIC 26591 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
PA1903 N/A 91000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
6551 Test and Measurement Test Leads - Oscilloscope Probes 10:1 Passive with Readout 500MHz (System); 500MHz (Scope) 47.244" (1200.00mm) Black Oscilloscope Probe Test Lead 10M Input Resistance CAT I 500V
6551 IC 37920 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
6551 RoHSCompli 58920 12+ OriginalNew IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
6052R-088 Transformers Power Transformers XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
F-153XP Transformers Power Transformers POWER TRANSFORMER PCB MOUNT
F-153XP IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
F-153XP NEW 88350 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
F-153XP NEW 88350 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PRMSC-26X IC 40550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PRMSC-26X NEW 97570 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-2047143-3 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories INSULATION CRIMPER, MISC O
1-2047143-3 IC 56760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-2266228-4 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories OC-PMC-AT-PA-S-F-MA
MTSMC-C2-N3.R1-SP Computers, Office - Components, Accessories Modems MODEM 1XRTT CDMA 5V VERIZON
MTSMC-C2-N3.R1-SP IC 58770 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MTSMC-C2-N3.R1-SP NEW 77870 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MTSMC-C2-N3.R1-SP NEW 77870 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
30MIC 3M668X PSA SHEET 6X6" Tools Fiber Optics and Accessories Lapping Film Diamond 6.00" L x 6.00" W (152.4mm x 152.4mm)
6-2119785-5 Tools Crimpers, Applicators, Presses - Accessories CRIMPER, INSULATION OVERLAP PREM
22009005 Uncategorized Miscellaneous GROUND UL508 16-40A
22009005 IC 58370 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
9008990000 Tools Screw and Nut Drivers 5.5mm Hex Socket Nut Driver 9.25" (235.0mm)