Location : Home > 8 > 8Z38420001
8Z38420001
Share on FacebookShare on Facebook
8Z38420001 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
8Z38420001 Crystal 3000 n/a 16+ new Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
JAN1N2991B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 36V 10W DO213AA
JAN1N2991B MOT 38370 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
JAN1N2991B MOT 46530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
JAN1N2991B Semiconductor 20485 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
JAN1N2991B ROHS 621853 12+ NewOriginalparts IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
9H03200036 Crystals and Oscillators Crystals 32.768kHz ¡À20ppm Crystal 6pF -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
H515105100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 15 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
H515105100J0G Amphenol FCI 157630 2016+ 350 TB SPR PLU F/SCREW Unitronix Electronics Limited
H515105100J0G IC 58350 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
H515105100J0G NEW 79110 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7105151 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Header, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
OSTV7105151 IC 40190 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTV7105151 NEW 77850 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
OSTV7105151 On Shore Technology Inc. 157290 2016+ TERM BLOCK HDR 10POS R/A 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1627090000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1627090000 IC 58460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1627090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 2POS OR EKT Electronics Co., Ltd
1627090000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PLUG 5.08 180 2POS OR SIMEN Electronics Co.,Ltd
1627090000 Weidmuller 297810 2016+ TERM BLOCK PLUG 2POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com