Location : Home > 8 > 8N4SV76LC-0104CDI8
8N4SV76LC-0104CDI8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
SY10EL15ZC-TR Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution), Multiplexer IC 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
A14100A-1CQ256B Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90387SPMT-GS-357E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90385 Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) Mask ROM 48-LQFP (7x7)
R5F5631NDDFL#V0 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers RX RX600 Microcontroller IC 32-Bit 100MHz 384KB (384K x 8) FLASH 48-LFQFP (7x7)
7281L15PAGI8 Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 512X9 15NS 56-TSSOP
TD62084APG,N IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TD62084APG,N NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
SST26WF080BA-104I/SN Integrated Circuits (ICs) Memory IC FLASH 8MBIT
SST26WF080BA-104I/SN IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SST26WF080BA-104I/SN Microchip 928 15+ 8-SOIC Integrated Solution Co.,Ltd Stocking Distributor
10-89-2761 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 76 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
10-89-2761 IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
10-89-2761 Molex Connector Corporation 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
10-89-2761 Molex Connector Corporation 147040 2016+ CONN HEADER 76POS .100 VERT GOLD Unitronix Electronics Limited
1-1375549-2 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 13 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Tin-Lead
1-1375549-2 IC 56140 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
3-917657-3 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Gold
3-917657-3 TE Connectivity AMP Connectors 287990 2016+ CONN HEADR 10POS STR KEY-XY 30AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-917657-3 IC 38941 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
3-917657-3 STOCK 43690 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
852-80-022-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 22 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Tin
852-80-022-10-002101 Preci-Dip 157570 2016+ CONN HDR 22POS 1.27MM T/H Unitronix Electronics Limited
852-80-022-10-002101 Preci-Dip 287370 2016+ CONN HDR 22POS 1.27MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com