Location : Home > 8 > 8N4SV76EC-0030CDI8
8N4SV76EC-0030CDI8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV75KC-0050CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 622.08MHz 6-CLCC
2316145 Industrial Controls, Meters Accessories BASE FOR POWER SUPPLY PLUGS
C48CB100 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Batch, Preset, Totalizer 85 ~ 250VAC Panel Mount
C48CB100 Cinch 35960 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
C48CB100 Cinch 77830 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
919744 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies FPA/C DI 2.0M 1746IA163WIRE
919744 IC 40360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85BC-0119CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 533MHz, 400MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0167CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 98MHz 6-CLCC
8N3SV76BC-0167CDI8 IC 57760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CENGPXA270-312-10-440ECR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontroller or Microprocessor Modules - Embedded Module PXA270 312MHz 64MB 64MB
M5LV-256/74-15VI 75800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
M5LV-256/74-15VI N/A 64335 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
TMS320F28377SZWTT Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers C28x C2000? C28x Delfino? Microcontroller IC 32-Bit Single-Core 200MHz 1MB (512K x 16) FLASH 337-NFBGA (16x16)
MB91F467BAPMC-GSE2-W013 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers FR60 RISC FR MB91460B Microcontroller IC 32-Bit 96MHz 1.0625MB (1.0625M x 8) FLASH 144-LQFP (20x20)
MB95F696KWQN-G-SNERE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-8FX F2MC-8FX MB95690K Microcontroller IC 8-Bit 16MHz 36KB (36K x 8) FLASH 48-QFN (7x7)
DSPIC33EV256GM002-I/MM MICROCHIP 10000 SOPDIP RANTLE EAST ELECTRONIC > www.digsemi.com
0022282196 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 19 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
104655-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 30 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
104655-4 Electronics 26931 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
104655-4 STOCK 47110 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
104655-4 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER 30POS .050 VERT SMD Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com