Location : Home > 8 > 8N4SV75AC-0100CDI
8N4SV75AC-0100CDI
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70151-1364 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
40166-0095 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY MAT 1200X300MM
40166-0095 IC 57460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
CP1W-TS101 Industrial Controls, Meters Controllers - PLC Modules Input Module DIN Rail
CP1W-TS101 7984566 13+ fenyang electronics co.,ltd
CP1W-TS101 7984566 13+ 13+ fenkey electronics co.,ltd
CP1W-TS101 NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
CP1W-TS101 Originalne 181040 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
E5EZ-R3T AC100-240 Industrial Controls, Meters Controllers - Process, Temperature Temperature Controller (RTD, Type B, E, J, K, L, N, R, S, T, U) 100 ~ 240VAC Panel Mount
NBVSBA018LNHTAG Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 155.52MHz 6-CLCC
NBVSBA018LNHTAG ON Semiconductor 5000 2016+ IC VCXO LVPECL 155.52MHZ 6CLCC Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
NBVSBA018LNHTAG ONSemicond 20000 2014+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
NBVSBA018LNHTAG ONSemicond 20000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A54SX72A-1CQ208B Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A54SX72A-CQ208B Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
EP1K30FC256-2N Altera 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
EP1K30FC256-2N ALTERA 10005 14-15+ BGA-256 Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1K30FC256-2N ALTERA 81246 2016 BGA256 Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
DG308BDY-T1 Integrated Circuits (ICs) Interface - Analog Switches, Multiplexers, Demultiplexers 4 Circuit IC Switch 1:1 85 Ohm 16-SOIC
DG308BDY-T1 Rohs Pb 74841 12+ Original new IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DG308BDY-T1 Vishay Semiconductors 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
MB90349CEPF-G-285E1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90340E Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 256KB (256K x 8) Mask ROM 100-QFP (14x20)
215447-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
215447-4 TE Connectivity AMP Connectors 278410 2016+ CONN HEADER 8POS DL VERT GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
215447-4 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
79428-104HLF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold or Gold, GXT?
79428-104HLF Amphenol FCI 157200 2016+ HEADER BERGSTIK Unitronix Electronics Limited
79428-104HLF Amphenol FCI 287890 2016+ HEADER BERGSTIK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
79428-104HLF IC 57150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TSW-127-08-L-S Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 27 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-127-08-L-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TSW-127-08-L-S Samtec Inc (VA) 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
TSW-127-08-L-S Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 27PS .100 SGL R/A AU SIMEN Electronics Co.,Ltd
852-80-056-20-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 56 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole, Right Angle Tin
852-80-056-20-002101 IC 56550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
852-80-056-20-002101 Preci-Dip 147610 2016+ CONN HDR 56POS 1.27MM T/H R/A Unitronix Electronics Limited
852-80-056-20-002101 Preci-Dip 289110 2016+ CONN HDR 56POS 1.27MM T/H R/A Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
15-97-7024 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Shrouded Connector Through Hole Gold
15-97-7024 Molex 15000 2016+ 2016+ enkaite Electronics Co., Ltd
15-97-7024 Molex 15000 15+ connector Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
15-97-7024 Molex Connector Corporation 147410 2016+ CONN HEADER 2POS 4.2MM STR GOLD Unitronix Electronics Limited
15-97-7024 Molex Connector Corporation 299050 2016+ CONN HEADER 2POS 4.2MM STR GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644694-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 9 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin-Lead
644694-9 TE Connectivity AMP Connectors 157830 2016+ CONN HEADER RTANG 9POS .100 TIN Unitronix Electronics Limited
644694-9 TE Connectivity AMP Connectors 297910 2016+ CONN HEADER RTANG 9POS .100 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
644694-9 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
644694-9 Tyco Electronics 8000 2012+ CONN HEADER RTANG 9POS .100 TIN Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com