Location : Home > 8 > 8N4DV85LC-0100CDI8
8N4DV85LC-0100CDI8
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
81516093 Industrial Controls, Meters Pneumatics, Hydraulics Control Valve, Momentary
81516093 IC 58440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
7789319015 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-PREM-SD25-V1 CBL ASSY
7789319015 IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3DV85BC-0033CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz, 125MHz 6-CLCC
8N3SV76EC-0176CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 345MHz 6-CLCC
70152-1142 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
M1AFS600-1FG256 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
M1AFS600-1FG256 Microsemi SoC 8000 16+ 256-LBGA Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
HV5308PJ-B-G-M903 Integrated Circuits (ICs) Logic - Shift Registers IC 32BIT SRL CMOS 80V 44PLCC
HV5308PJ-B-G-M903 MICROCHIP 1370 NEW+ Asia Military Components Trading Co., Ltd.
HV5308PJ-B-G-M903 MICROCHIP 1670 NEWD/C MIL-GRADE SEMICONDUCTORS PTE. LTD
HV5308PJ-B-G-M903 NEW 98170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
09185266913001 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 26 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle
350-10-115-00-206101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 15 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount, Right Angle Gold
350-10-115-00-206101 Preci-Dip 147440 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 SMD R/A AU Unitronix Electronics Limited
350-10-115-00-206101 Preci-Dip 277490 2016+ CONN HDR 15POS 0.100 SMD R/A AU Renxim Technology Limited. sales@renxim.com